Shitet biznesi Prishtinë Fotokopje dhe Librari

Shitet nga: Kushtrim 21 Gush 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fotokopje dhe Librari afer shkolles fillore "Naim Frasheri"
Rruga “Adrian Krasniqi “,Lagjja mahalla e muhaxherve te Ambasada e Zvicres
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim