Shitet Biznesi(sallon bukurie)

Shitet nga: Salloni 27 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Biznesi eshte i gatshem (biznesi momentalisht eshte aktiv)
Ofron te gjitha kushtet dhe pajisjet per sherbimet e bukuris te gjitha sherbimet e flokeve e deri te depiilimi dhe tretmanet e ndryshme , posedon 9 ulse pune, 2 ulse grimi, dy lavatesta,dhomen e depilimit
Posedon material per pune
Ngjyra ,Bllanzhe,dyll per depilim,material per qerpik extansion,gella per thonj,shampona,zbutsa,maska
Eshte plotsisht i gatshem per pune
Sallonii funksionon qe 9 vite
Shitet per arsye personale..
Ka qarkullim dhe klientel te leverdishme
Leshohet Urgjent deri me 1 Nentor
Salloni gjendet ne Prishtin Vranjefc Rruga Vllezerit Fazliu
Qmimi 4800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim