Shitet biznesi Sunset Bar.(shitet edhe vetem inven

Shitet nga: Royal Massage Center 26 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi Sunset Bar.(shitet edhe vetem inventari)
Lokacioni : Rr. Muharrem Fejza (Mati 1)
Lokali shitet se bashku me inventar :
2 shanka
19 karrika
9 tavolina
3 shankercia
10 karrika te shankericav
4 separeja
1 Tv
Dhe te gjitha elementet e tjera qe duhet ti posedoj nje kafe.
Per info: 045/266-663viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim