Shitet biznesi

Shitet nga: kkk 25 Gush 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë

Shitet biznesi ne prishtine rruga muharrem fejza mati 1.
Ka 52 Karrike , 6separe, 17 tavolina, 2 tavolina shank, 6 karrike shank
4 frigorifera, Frigorifer per embelsira, aparat per akull, aparat per kafe turke, blinder per frape, gota te ujit mbi 50 copa, me shtikell mbi 50 copa te ndryshme, gota per koktella, vera te pa hapura mbi 50 copa te markave te ndryshme0.75 shampanja, vere te vogla mbi 40 copa, rakia te gjitha llojet mbi 10 lloje te wiskey, vodka te ndryshme, nxemje 12 kw me rryme, nxemje 12 kw me plin, dekore te ndryshme me metal gjygym per qaj rusi 130 bardak, libra mbi 80 libra dekore, TV , piktura te ndryshme, muzika, Kamera, Qader levizese me 30 metra kator, gjama levizese. Furr per 4 pizza,skare, shporet me dy plina, tostier, mikser, blinder.
Lokali ka 70 m2 me banjo dhe kuzhin.

Kontrata e qiras behet tek noteri varesisht deshires.
Ka zbukurime dhe dekorime te ndryshme, lokali brenda ka interier super te veqante.

Lokali ka dhe parking perball.

Biznesi eshte ne qarkullim qe dy vite, ne dhjetor te vitit te kaluar i renovuar komplet. Para dy muajve investim me karrika.

Per me shume foto shkruani ne dm.

Qmimi mund te diskutohet varesisht pageses.
Arsyeja e mos publikimit te fotove, mos te bjere imazhi i biznesit, sepse klientela jane kryesisht mosha e pjekur.

Qarkullimi mujore mbi 6 mije euro.

Arsyeja e shitjes emigrim per jasht kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim