Shitet biznesi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Unica sallon 14 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Cmimi i diskutueshem dhe shume i mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim