Shitet Call Center i perpunuar dhe ne pune

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: B.B 15 Tet 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitat Call Center i perpunuar dhe ne punu

Ka 2 kontrata me dy kompani gjermane, 25 Kompjuter, 12 punetor, internet te shpejt, qera e paguar deri me 1 Janar 2020, Ka robot qe proceson data, Lokacion te mrekllueshem per punetoret.
Kthim te shpejt ne investim: 15.000 - 22.000 Euro shitje ne Muaj.

Telefon: 045250777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim