Shitet Fast Food me inventar

Shitet nga: Dardan 11 Tet 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Biznesi Fast Food me emrin Kafshata me lokacion ne Arberi (Dragodan) afer Sach Pizza, ku biznesi ka te gjitha mjetet per vazhdimin e punes si dhe ka qirane e paguar deri ne muajin shkurt 2020 dhe poashtu edhe ka hapesire terase. Ka keto paisje dhe inventar:
Skara me plin, aparate per mbajtjen e sosave ne temperatur te caktuar me tempomat 3 copa me rryme, aparat me dy plloqa me plin per pjekje, frigorifer i madh horizontal 3.3m inox, aparat i madh per qaj me dy gjygyma, aparat profesional per hot dog me avull, hauba inox 2m, aparati per ventillim me gyp, shanku me pjese percjellese me rafte, tavolina per pune me lavaman se bashku nga mermeri, 3 tavolina inox pune (2 te medha njera me lavaman dhe nje e vogel), orman paradhome, rafte 2 copa, 5 tavolina shum praktike me nga 4 karrika, kompjuter me program menaxherial, tv flat, inventar i imet thika piata ene te ndryshme per sosa e dekorime te tjera. Cmimi me emer te biznesit 13000e kurse pa emer 11500e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim