Shitet invertari me karrika urgjentisht

Shitet nga: Arjan 07 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet invertari me karrika shum i rusjtur eshte perdor vetem 2 muaj po ashtu edhe karrikat se bashku me invertar vjen tavolina dhe ulsja per klient
Ivertari ka hapsir per 3 karrge i pershtatshem edhe per frizerka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim