Shitet Komplet Kozmetika me rafte

Shitet nga: Alban 14 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Shitet Komplet kozmetika me gjithe perfaqesi nga Anglia si dhe raftat e ardhur nga zvicrra

Cmimi shum i mir ka mundesi dhe marrveshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim