Shitet Linja e prodhimit koplet

Shitet nga: Ali 10 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet linja ( maqina) e prodhimit te gotave si dhe ngjyrosja e tyre per jogurt dhe ajron 180 gr.
-Maqina eshte ne gjendje te rregullt kapaciteti i saj eshte 7000 copa ne ore. Te interesuarit le te lajmerohen ne kete numer 044 931 043 044 361 745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim