Toke 5.5 ari me shtepi 400m2 ne qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EliteS Proerty 05 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

359 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia ka rreth 400 m2 me rreth 5.5 ari me rrugen Tring Smajli pas Hotel Sirius.
Nje mundsi shum e mire per BIZNES me Ndertim te Lart deri me 7+1 qe mund te ket perfitim milionshe
Poseidon te gjith dokumentet si ato Pronsore si dhe Leje per ndertim te lart
Mirpresim investitor potencial serious
Qmimi shume i voliteshem
Me para te gatshme 359.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim