Torno komplet

Shitet nga: xx Dje 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet puntoria Torno
torno potisje me paisje
frez italiane me orman te vetin me paisje
ratifikuese
Presa per gypa hidraulik me paisje
shpojse
sharr
dhe shum pjes tjera percjellese si maqin per var co2 , presa , mengele ,thika per torno , material te plot hekur ne shum dimenzione , plastik , 6 kandsha hekur etj..
viber +383 45 684 684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim