Zyra Mobilje Një ekspozitë dhe një tavolinë

600 EUR

Shitet nga: Nebojsa 09 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitja vetrine dhe duke punuar fotot stopogledajte për dikë diçka si kjo ju bëni shpenzimet rreth 2000 euro unë jam i shitur atë për vetëm 600 euro hekurosje punuar si madhësi të dyfishtë është i madh secili me 3 metra të telefononi dhe të uberices shihni se unë kam qenë e drejt
Nebojsa
Leaflet
Në fillim