Shitet bizhuteria dhe inventari me super çmim

Shitet nga: Lulzim Bajrami Sot 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Shitet bizhuteria komplet me inventar ose ndaras me qmim shume te arsyeshem .Sermi,bizhuteri,ore,syze etj.Vitrinat jane shume te bukura dhe mund te perdoren edhe per Mobilshop apo kozmetik qanta.Biznesi eshte i ri dhe gjindet ne rrugen me te frekuentuar te qyteti,ne Jeni Mahalle.Vlera reale e biznesit eshte 3800 euro material ,3300 euro jan vitrinat dhe aksesoret plus gjerat tjera te pa llogaritura.Per info ne tel 044965 137 ose 043 833 345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim