Jepet Objekti Depo me qera 1000m2

Jepet me qera nga: .. 04 Dhj 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Sipërfaqe
1000 m2
Komuna
Gjakovë
Hapësirat
Depo
Leshohet objekti afarist me qera ne magjistralen Gjakove-Prishtine. Ne fshatin Lugbunar. Objekti posedon 15 ari tok dhe ka 1200m2 objekt, i cili ka kushte të mira për veprimtari të ndryshme biznesi dhe eshte i gatshem per pun: Per depo, industri te ndryshme etj posedon zyre admnistrative, kuzhin , dhoma, banjo si dhe kumore ftohese. Objekti ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Eshte e gatshme per qdo gje e sapo rinovuar brenda dhe jashte. Eshte objekt i ri dhe shum i mirmbajtur.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne 044122999 viber +38344727776

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————Tags: banesa banes shtepi shtepi shtepia shpi shpia biznes afarist depo pllac qera shes blej objekt dugoj dyqane dyqan lokale lokal objekt afariste etj
Leaflet
Në fillim