Hapësirë tregtare me qira (pllac me qira)

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Bardh Gervalla 04 Qer 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Kastriot
Hapësirat
Depo
!!!Në varësi të marrëveshjes, gjithashtu mund të ndërtohet një sallë te prodhimit apo depo me zyre, elektrik, banjo dhe tjera.!!! Qmimi sipas marreveshjes. Kontakt ne email: fatbardh.gervalla@rub.de apo ne mobil 0049 160 939 28 772.

Japum me qira një hapësirë tregtare (pllac) 6 km larg Prishtinës. Hapësira ndodhet në fshatin Raskove (Gjergjaj) dhe i përket komunes Kastriot (Obiliq). Nga Prishtina në drejtim të Mitrovicës ne fillim te fshatit Millosheve (Balshaj) duhet të ktheheni ne te djatht në drejtim të Podujeves, direkt në anën e majtë ne fillim te fshatit Raskove është hapësira. Lidhjet me rrugën dhe autostradën janë të shkëlqyera.

Hapësira është e rrethuar plotësisht (lartësia 2 metra). Porta është e gjerë 8 metra. Hapësira është plotësisht i mbuluar me gur dhe madhesia është rreth 1000 metra katrorë. Në varësi të marrëveshjes, gjithashtu mund të ndërtohet një sallë te prodhimit apo depo me zyre, elektrik, banjo dhe tjera.

Në fotografi mund të shihni hapësirën. Jeni gjithashtu të mirëpritur të telefononi dhe vizitoni zonën.

Qmimi sipas marreveshjes!
Leaflet
Në fillim