Depo 150m2 me qira Prishtinë – Fushë Kosovë.

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 04:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt Afarist 400m2 me qira në Bregun e Diellit. 3 300 EUR
Banesë 70.62m2 në shitje te Dukagjini Residence. 71 000 EUR
Banesë 56m2 në shitje në Bregun e Diellit. 61 600 EUR
Banesë 160m2 në shitje në Gërmi. 89 000 EUR
Depo gjendet në Fushë Kosovë afër HIB PETROL. Depoja ka gjithses 150m2 dhe mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme.

ID e shpalljes: 50042

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë  65+30m2 në  shitje në  Ulpianë . 180 000 EUR
Truall 4.5 Ari në shitje mbrapa Gorenjes. 85 000 EUR
Banesë 84m2 me qira  Lagjja e Muhaxherëve. 330 EUR
Lokal 155m2 me qira në Dragodna - Arbëri. 1 500 EUR
Në fillim