Depo 1600m2 me qira afër Lagjes Marigona.

4 800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 20:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt afarist – Zyre 200m2 në Tophane. 1 200 EUR
Banese 84m2 në shitje te Mati 1. 67 000 EUR
QIRA. Banesë 200m2 me qira në lagjen Pejton. 1 200 EUR
Banesë 75m2 me qira te Qafa 320 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Depoja gjendet afër Lagjes Marigona dhe afër KFC.
Depoja ka 1600m2 hapsirë pune dhe 1100m2 hapsirë parkingu. Depoja ndodhet në një lokacion mjaft të mirë dhe është e përshtatshme për veprimatri të ndryshme afariste.

ID e shpalljes: 50045

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 90m2 me qira në Pejton. 500 EUR
Banesë ekskluzive 156m2 në shitje te rruga B. 140 000 EUR
Banesë 65m2 në shitje në Lakrishte. 90 000 EUR
Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë. 60 000 EUR
Në fillim