Depo 400m2 me qira në Emshir.

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 09:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 240m2 me qira në Matiqan. 500 EUR
Banesë 67m2 në shitje te Mati 1. 57 000 EUR
Banesë 95m2 me qira te Qafa. 600 EUR
Truall 18 Ari në shitje në Bërnicë të Epërme. 8 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Depoja gjendet në Emshir në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari sepse qasja në qytet është vetëm 5 minuta larg. Depoja plotëson të gjitha kushtet për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesi dhe posedon lartësi 5m+, izolim, sigurim fizik, parking 24h etj.

ID e shpalljes: 50051

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 60m2 në shitje te Mati 1. 52 000 EUR
Banesë 89m2 në shitje te Rruga C – Arseko. 73 000 EUR
Banesë 100m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit. 90 000 EUR
KROJET Restaurant dhe Hotel - Prevallë -
Në fillim