Depo 500m2 me qira në Prishtinë.

1 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 10:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi  120m2 me qira në Dardani. 650 EUR
Banesë 60m2 në shitje në rrugën B. 45 000 EUR
Lokal 90m2 me qira në Kodrën e Trimave - Vranjevc. 280 EUR
Objekt Afarist 900m2 me qira në Fushë Kosovë. 2 700 EUR
From
Store
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Depoja gjendet në Prishtinë afër Dragodanit – Arbëri. Depoja ndodhet në një lokacion shumë të mirë sepse ka qasje të shpejta në gjdo pjesë të qytetit. Depoja poashtu mund të ndahet edhe në 250m2 sipas kërkesës.

ID e shpalljes:50044

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë Garsoniere 36m2 me qira te Qafa. 450 EUR
Banesë 45m2 në shitje në Qendër(Tre Sheshirat). 105 750 EUR
Objekt afarist 700m2 në shitje. 345 000 EUR
Depo dhe zyre me qira në Veternik. -
Në fillim