Depo 634m2 me qira te Përroi i Njelmët.

1 800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 06:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE. 59 000 EUR
Depo 1000-3000m2 me qira në Emshir. 2 500 EUR
Banesë 95m2 me qira në Dragodan – Arbëri. 450 EUR
Zyre 60m2 me qira në Pejton. 400 EUR
Depoja gjendet te Përroi i Njelmët afër rrethit të Ismetit apo autolarje “BOSCH”.
Depoja ka gjithsej 634m2 dhe 600m2 parking. Depoja është e ndërtuar me cilësi mjaft të lartë, ka lartësi 3.80m dhe mund të lëshohet edhe gjysma e saj. Depoja ndodhet në një lokacion shumë të mirë dhe të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme pasi ka qasje nga zona industrial si dhe nga rrethi Ismetit.

ID e shpalljes: 50040

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 90m2 me qira në Emshir – Kalabri. 500 EUR
Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë. 140 000 EUR
Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1. 165 000 EUR
Objekt Afarist 750m2 me qira ne Sofali. 2 900 EUR
Në fillim