Depo 900m2 me qira në Veternik.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depoja gjendet në Veternik afër rrethit të Çagllavicës. Depoja ka gjithsej 900m2 ku 650m2 janë depo në katin bodrum dhe 250m2 janë zyre në katin përdhesë. Objekti ka hapsirë të mjaftueshme parkimi, ndodhet në një pozicion shumë të mirë dhe është e pershtatshme për veprimtari të ndryshme afariste.

ID e shpalljes: 50055

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim