Depo me QIRA afër rrethit të Çagllavicës

3 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne Tophane. mbrapa Minimax 280 EUR
Ofrohet për 𝗦𝗛𝗜𝗧𝗝𝗘 banesa në 𝗗𝗮𝗿𝗱𝗮𝗻𝗶 77 000 EUR
SHITET banesa te Eliza ne Fushe Kosove 87,87m² 40 500 EUR
Banese 4dhomeshe me qira te Shkolla Teknike 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Depo me QIRA afër rrethit të Çagllavicës

Depo | QIRA | Çagllavicë | 2200m² | 3500euro

Lëshohet me qira depoja afër rrethit të Çagllavicës.
Depoja ka sipërfaqe prej 2200m² me mundësi ndarje, ka infrastrukturë të kompletuar, nxemje qëndrore me dru ose qymyr, lartësia është 4m, ka 11 zyre për administratë , tualet si dhe oborr dhe parking prej 23ari.
Çmimi i depos është 3500euro.
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Penthouse në SHITJE në Fushë Kosovë te "Eliza" 61 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Dardani te "BastTrade" 250 EUR
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te ban.Oficerëve 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione