Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 11:27

Depo me qira

Publikuar: Gush 08 11:27
Shikime: 690
Depo me qira
-
Ofrohet për qira depo 1400m² e përshtatshme për punë.
-
Depo është e shtruar me pllaka dhe ndahet në dy kate, gjithashtu posedon liftin për nevojat e bartjes së mallit në katin e dytë, objekti posedon edhe një dhomë e cila mundë të shfrytëzohet si zyre apo për nevoja tjera
-
Lokacioni i zyreve gjendet në Rrugen: Prishtine-Mitrovice, me qasje të menjehershme në rrugën kryesore gjithashtu vetem 100 metra afër kyçja në autostradën Ibrahim Rugova.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Përshkrimi i linkut

Campus Patundshmëri

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Qamil Bala, Bregu i Diellit

049755554

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione