Hapsirë Afariste 700m2 me qira në Emshir - Kalabri

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 500 EUR / muaj

Adresa: Emshir - Kalabri
Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti gjendet në Emshir afër shisha bar “Mamunia 4”.
Obejti ndodhet në një lokacion të frekuentuar, ka ndricim të mjaftueshëm natyral dhe është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Market, fitnes, depo etj.
Hapsira është tërësisht e hapur dhe mund të ndryshohet sipas kërkesës.

ID e shpalljes: 50048

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim