Objekt 2200m2 me qira Prishtine – Ferizaj.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

7 000 EUR / muaj

Adresa: Prishtine - Ferizaj
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti afarist gjendet në magjistralë n Prishtine – Ferizaj në kilometrin e 7-të .
Objekti ka gjithsej 2 kate me 2 hapsira të më dha të cilat mund të ndryshohen sipas kë rkesë s dhe Shoë room-in. Objekti ka vendin pë r ashensore, hapsirë parkimi per 50 vetura apo 1600m2.
Objekti mund të lë shohet edhe ndaras nga 1100m2.

ID e shpalljes: 50039

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim