Objekt Afarist 4200m2 me qira në Çagllavicë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

8 400 EUR / muaj

Adresa: Çagllavicë
Sipërfaqe: 4200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti gjendet në Çagllavicë afër “Porsche Kosova” dhe “Peugot”.
Objekti ka gjithsej 3 kate, ku secili kat ka nga 1400m2(lartësia e katit përdhesë është 4.30m, ndërsa e katit të 1-rë dhe të dytë është 3.70m). Objekti gjithashtu posedon 8 ari hapsirë parkimi, vend per hyrje te kamionave brenda objektit, zyre dhe vendin për ashensor industrial (i cili vendoset nga pronari varësisht marrëveshjes). Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje të lehtë dhe pamje nga rruga kryesore.
Objekti renovohet nga pronari (lyerje, keramika dhe pastrim) dhe ofrohet në gjendje të gatshme për punë.
Cmimi i objektit është 2€ për m2.

ID e shpalljes: 50056

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim