Objekt Afarist 635m2 me qira te Përroi i Njelmët.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 000 EUR / muaj

Adresa: Perroi i Njelmet - Arberi
Sipërfaqe: 635 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti gjendet te Përroi i Njelmët afër rrethit të Ismetit apo autolarje “BOSCH”.
Depoja ka gjithsej 635m2, ku pjesa zyreve dhe e shoëroomit është dy kate ndërsa edhe pjesa e deposë posdon rafta me dy nivele. Objekti është e ndërtuar me cilësi mjaft të lartë dhe ka lartësi prej 8m. Depoja ndodhet në një lokacion shumë të mirë dhe të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme pasi ka qasje nga zona industriale si dhe nga rrethi Ismetit.

ID e shpalljes: 50046

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim