Objekt Afarist - Depo 2200m2 me qira në Veternik.

3 960 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 06 Mar 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 52m2 në shitje në Lakrishtë. 48 000 EUR
QIRA. Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan. 1 000 EUR
Truall 75 Ari ne Veternik 30 000 EUR
Banesë 84.25m2 në #SHITJE Dardani. 142 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Depoja gjendet në Veternik afër rrethit të Çagllavicës në rrugë kryesore.
Depoja ndodhet në një pozicion mjaft të mirë strategjik për veprimtari të ndryshme biznesi.
Depoja ndodhet gjithsej në 30 Ari truall ku 22 Ari jan depo, 8 Ari parking dhe 5 metra rrugë ansore.
Objekti bazë ka 1600m2 + objekti ndihmës, lartësi prej 4 metra, sistemi I ngrohjës është me dru, uji 24/7 dhe tri hapsira (zyre).
*Çmimi per m2/1.80 Euro Neto*

ID e shpalljes: 50107


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

📞045/688-588

🌐www.pro-rks.com
📧e-mail: info@pro-rks.com
📍Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 300m2 me qira në Tophane. 1 500 EUR
Banesë 42m2 në shitje në Bregun e Diellit. 51 000 EUR
Banesë 110m2 me #QIRA ne Dragodan/Arbëri 500 EUR
Truall 17.3 Hektar në shitje te Marigona Residence 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione