Objekt – Depo 800m2 me qira kilometri 6-të Prishti

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 EUR / muaj

Adresa: Prishtine - Mitrovice
Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo

Objekti gjendet në kilometrin e 6-të në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë .
Objekti është i sapo ndërtuar dhe ofron të gjitha kushtet si: dyer automatike me lartësi 5.5m, lartësia e objektit 8m, sistem i ujit dhe kanalizimit dhe parking 2000m2.
Objekti ka qasje direkt në rrugë dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afarizmi.

ID e shpalljes: 50038

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim