Ofrohet objekti me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Dini Sot 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Hapësirat
Depo
Ofrohet objekti me qera objekti është i përshtatshëm për: - Market (Qender tregtare), - fabrik,-sallon- mobilerie, - Sallon i tepihave, - Teknik e bardh, -
Sallon-keramike, - Depo të ndryshme, - Auto-sallon apo edhe për biznese të tjera. Objekti është 1350m2 mirëpo është mundesia që të ndërtohet edhe kati i dytë që ti shtohen edhe 1000m2. Parking ka per 40 vetura dhe është i shtruar në kubeza (kocka) betoni i gjithë parkingi. Objekti ka po ashtu Camera + Alarma, Dyert me cenzora janë të instaluara, objekti është i gatshëm për punë, posedon dhe 3 dhoma për zyrë apo (banim) 1 dhomë të kamerave, kuzhinen dhe 3 banjo. Objekti është ndërtim i ri, naltësia në objekt është 4 metra. Objekti gjindet në Gjakovë në kilometrin e 6-të në magjistralen Gjakovë-Deqan-Pejë. qmimi qeras osht teper i arsyshem. Për gjdo informat mund të kontaktoni në këtë numër viber: +38344189064.
Leaflet
Në fillim