Kerkoj lokal me qera

Kërkohet me qera nga: Oltion R 09 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkoj lokal per biznes rreth 100 m^2. Lokali duhet te jete ne katin perdhese, dhe mundesisht 3 hyrje.
Oltion R
044 676 699
Leaflet
Në fillim