Objekt Afarist 2200më shitje afër QMI-së.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 000 EUR

Adresa: Magjistralja Prishtine - Ferizaj te QMI
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë - Ferizaj afër QMI-së.
Objekti ndodhet në 50 Ari truall dhe ka gjithsej 2200m2 ku 1400 janë depo dhe 800m2 zyre.
Objekti është tërësisht i përfunduar dhe i gatshëm për punë dhe ka hapsirën 1400m2 për depo, 15 hapsira pune - zyre, hapsira të pritjes, 2 terasa dhe 8 WC. Objekti gjithashtu posedon rreth 30 ari hapsirë parkimi, ngrohje qëndrore në pjesën e zyreve me sistem nëntoksorë, trafo private dhe bunarë. Objekti ka qasje shumë të mirë nga të gjitha anët pasi që ka rrethin afër dhe qasjen për në autoëstradë.
Objekti është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi pasi që ofron kushte dhe infrastrukturë që mund ti përshtaten cdo lloj veprimtarie.

ID e shpalljes: 50057

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim