Lokal 330+230m2 me qira ne Fushe Kosove !DELTA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira lokali 102 m2 ne Qender !DELTA 1 300 EUR
Depo me qira 550m2 ne Qagllavice!DELTA 1 200 EUR
Ofrohet per shitje banesa 71m2 ne Dardani !DELTA 110 000 EUR
Ofrohet per shitje banesa ne Mati 1, rruga C!DELTA 52 000 EUR
From
Store
Adresa
Fushe Kosove
Komuna
Fushë Kosovë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
LËSHOHET ME QIRA LOKALI AFARIST NË FUSHË KOSOVË - Kryqëzimi mes rrugëve "HAMDI GRAJQEVCI" dhe rrugës "DARDANIA" - afër kompleksit banesor/lagja "ELIZA"

LOKALI ka 330 Metra Katrorë (Kati përdhesë) 6€ Metri katrorë (mund të negociohet për afat më të gjatë bazuar në kushtet e marrëveshjes),

DEPO ka 230 Metra Katrorë ( pjesa e garazhave-nën lokal), 2.5€ Metri katrorë (mund të negociohet për afat më të gjatë bazuar në kushtet e marrëveshjes),

LOKALI AFARIST SI DHE DEPOJA (MAGAZINA) MUND TË KONTRAKTOHEN EDHE NDARAZI.
Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa komode me qira ne Lakrishte !DELTA 450 EUR
Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Arberi !DELTA 300 EUR
Ofrohet banesa 200 euro te 4 llullat !DELTA 200 EUR
Banes komode 70m2 me qira ne Dardani(Beni Dona) 300 EUR
Në fillim