Lokal me Qira ne Fush Kosov te Xhamia - 175 M2

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Dje 20:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes 2 Dhomshe me Qira te Fakultetit Teknik 230 EUR
Banes me Qira ne Ulpian te AAK-ja - 200 Euro 200 EUR
OFERT - Banes me Qira ne Tokbashqe - 150 Euro 150 EUR
Banes Komode me Qira ne Dardani te Santea 280 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Lokal me Qira ne Fush Kosov - Kodi 1165

Lokacioni: Afer Xhamis te Rrethi

Siperfaqe: 175 M2

Kati 2

Posedon:

- Parking
- Wc
- Lokali gjindet ne rrugen kryesore

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com

Kliko Ketu - LOKALET ME QIRA

Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Garsonjerk me Qira ne Arberi Mbrapa Ministris 150 EUR
Shiten 10 Ari Toke ne Hajvali te Xhamia 10 000 EUR
Banes 3 Dhomshe me Qira te Sllovenia Sportit 300 EUR
Objekt me Qira ne Fush Kosov 3 EUR
Në fillim