Leshohen Dyqanet me qera 100m2

Jepet me qera nga: .. Dje 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera kati pare dhe kati dyte bashk ose ndaras. Kati pare posedon 90m2 , kati i dyte 100m2 me ballkon. Dyqanet jan ndertim i ri posedojn banjo rrym uje, keramik etj Dyqanet jan te gatshme per Pune.

044122999
044727776


Tags: dyqane dyqan lokal depo lokale dugoj objekt afarist etj
Leaflet
Në fillim