Jepet lokali afarist me qera 74m²

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Jepet lokali afarist me qera 74m²

Jepet lokali afarist me qera 74m², me pamje nga rruga kryesore.
Lokali eshte ne perdhese me hapesire trotuari dhe parking.
Lokali gjendet perball Gjykates Themelore ne Gjilan.
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per me shume Info :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
ECO STANDARD
  Online
044 945 139
Leaflet
Në fillim