JEPET ME QERA

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ximi 29 Gush 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
JEPET ME QERA HAPSIR AFER 55 M2, IDEAL PER ORDINANC MJEKSORE, ZYRE, DHE SALLON ONDULIMI.

Vetem 140 EURO!

Adresa: Rruga e Prishtines afer Viva Fresh GJILAN.
Leaflet
Në fillim