Lokal me qera

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMSA 13 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Ipet lokali me qera me 150m² te shfrytëzuara.
Posedon infrastrukturë të plotë,nxehmjet në dysheme , i gatshëm për shfrytëzim dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme, me hapsirë të mjaftueshme për vendparking.
Gjendet në Pozhoran në rrugën kryesore për Ferizaj.
Çmimi i qeras është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
AMSA
  Online
045 280 801
Leaflet
Në fillim