LOKAL ME QERA

0 EUR

Jepet me qera nga: agon 11 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
LOKALI KA 85M2 POSEDON EDHE DEPO 20-25M2 GJINDET NE NJE VEND SHUM ATRAKTIV PER GJDO LLOJ BIZNESI ME NJE POZIT SHUM TE MIRE GJINDET NE RRUGE KRYQIN AFER FAKULTETIT FAMA LOKALI KA AFER ORDINANCEN " ART-DENT DHE AUTOPJES AUTO FRNCE TE INTERESUARIT TE LJAMROHEN +38344132235 OSE +38344132236
Leaflet
Në fillim