LOKALI IPET ME QERA - OBJEKTI 1200m2 Rr QARKORE

800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Beg Rushiti 12 Gush 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Objekti eshte 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON,
Eshte shum i pershtatshem per te c'do lloj biznesi sidomos per mobilje dhe materiale shtepijake.
Kush eshte i interesuar ju sygjeroj te kaloni edhe ta shikoni.
Adresa rr.Qarkore Gjilan
Nr.tel +383 45 222 545
Respekt nga Beg RUSHITI. 044176974
Ose ne Ch 0792116575
Beg Rushiti
+383 45 222 545
Leaflet
Në fillim