Lokali ipet me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: NB 03 Gush 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Lokali ipet me qera, i pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Posedon klime, nxemje qendrore, parking te mjaftueshem, ndriqim shume te mire dhe gjith infrastrukturen e nevojshme. Lokali ndodhet ne rrugen kryesore 300 metra nga furra Aroma te shtepia e modes Menakon.
Te interesuarit mund te paraqiten ne kete numer te telefonit: +383 44 163 112 dhe viber.
Leaflet
Në fillim