Lokali me qera 380 m2 ne objekt M&S Construction

0 EUR

Jepet me qera nga: Sabit Dje 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Ipet lokali me qira ne objektin banesor tej .M & S Construction esht perball fabrikes baterive me saksisht tek rrethi i pershtatshme per , markete, mobileri , restaurant , banka apo per qfardo lloj veprimtarie etj .
Lokali eshte 380 m2 gjithashtu edhe 80m2 bodrum per (depo)
Posedon nxemje qendrore wc esht i shtruar ne pllaka dhe esht lokal i ri i sapo perfunduar esht gjethka perfekt
Posedon parking per te mijaftushem


Sabit: +38344805907

Viber: +38344805907Sabit
  Online
+38344805907
Leaflet
Në fillim