Ofrojmë lokal me qëra në Gjilan, Dardania I

1 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Halit 16 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Ofrojmë lokalin për dhënje me qëra. Lokali ka ~ 900 m2. Kati përdhesë dhe bodrum. Mund të jepet edhe ndaras, vetëm kati përdhesë.
Objekti gjëndet në qendër të lagjes Dardania I, në Gjilan.
Cmimi, si tërësi: 1,20 €/m2.
Për më shumë informata: +383 44 132 879 viber +383 49 132 879 viber
Leaflet
Në fillim