Ofrojme lokal me qira ne qender te Gjilanit

1 800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Halit 18 Korr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Ofrojme lokal me qira, ne Gjilan.
Lokacioni: Qender
Kati: Perdhese dhe kati I-re.
Siperfaqe: ~ 600 m2
Cmimi: 1,800 E/muaj
I pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste, vecanerisht per sherbime bankare.
Per me shume info: +383 44 132 879
Leaflet
Në fillim