Lokal me Qera ne Peje

Jepet me qera nga: Arti 13 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lokal per qdo veprimtari te banesat e Dukagjinit ne Puhovc me sip.40+5m. me rrym,uje,kanalizim,dhe oxhak per ngrohje.Parking te mjaftushem etj.Afer rruges krysore ,pran Tonka Marketit. Qmimi me marveshje.044/404-377
Leaflet
Në fillim