Shitet Lokali 240 m2 neq ender të Pejes

0 EUR

Jepet me qera nga: Vesel Krasniqi 06 Gush 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Te nderuar:

Ju njoftojë e shes objektin tre katësh në Qendër të qytetit të Pejës, përballë permendores së Adrian Krasniqit, pikërisht në rrugën "Tony Bler" nr. 31, lokal I cili eshte ne mes te Shtepise se mallrave dhe Hotel Dukagjinit , ne nje rruge shume te frekuentueshme, rruge e cila eshte me e frekuentueshmja ne qytetin e Pejes.

Objekti ka 240 metra katror ne tri etazha kate.

Objekti eshte shume i përshtatshëm për lloje të ndryshme të afarizmit, si Bankë, ,agjensione turistike, zyre të ndryshme si dhe po ashtu ky objekt ëshë i përshtatshëm edhe për veprimtari të shumta biznesi.

Përparësia e këtij objekti është se ndodhet në Qendër të qytetit dhe parking të mjaftueshem dhe kjo e bënë këtë vend si vendin më të frekuentuar në qytetin e Pejës.

Objektet kryesore si: Komuna, Barnatorja kryesore, Hotel Dukagjini, Posta, Sheshi qendror (korza), Shtepija e mallerave jane ne nje largesi maksimale prej 10 metra deri ne 50-70 metra largesi.

Eshte objekti i vetem qe ne kete rruge ka nje hapesire kaq te madhe dhe ne nje siparfaqe prej trekatshe,Per sefa dhe Arkiv ne Podrum vend shum i mir.

Se bashku me kete leter po jua dergojme edhe disa foto si dhe pamje te projektit si do te duket lokali.


Çmimi eshte shume i volitshem duke e marre parasysh poziten ne te cilin gjendet lokali.Tel Viber/ .whatsapp +41 76 538 12 72

Email. edoni56@hotmail.com
Vesel Krasniqi
+38349467330
Leaflet
Në fillim