⭕️Lëshoj Zyrën me qira 100m2Në magjistralen Prisht

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: HOLDING Sot 03:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️Lëshoj Zyrën me qira 100m2 ,në katin e 1-rë
⭕️Në magjistralen Prishtinë-FushëKosovë
⭕️Zyrja posedon nje hapsirë të organizuar


Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefoni

??+38344754393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim