Leshohet lokali 214m2 me qira ne rrugen B

3 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate 06 Maj 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shtëpi me qira 174m² në lagjen"Marigona Residence" 900 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 𝟕𝟕𝐦²në Kalabri 70 000 EUR
Shitet banesa 60.76m² te BTP Holding në rr."A" 750 EUR
Banesë me 𝐐𝐈𝐑𝐀 në Arbëri/Dragodan te fitnes Fi 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet lokali 214m2 me qira ne rrugen B, perdhese, lokacion ideal per kafiteri/restorant, nje nivel, me hapesire per terase perpara.
Lokali eshte i lire nga data 01.04.2021.
Cmimi: 3500 euro neto.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 140m² te Prishtina e re afer Spitalit Amerikan 730 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te banesat e bardha 300 EUR
Leshohet banesa me qira te parku i qytetit 350 EUR
Shitet banesa 30m² në sheshin "Nena Terezë" 89 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione