Lokal 120m2 me qira ne Qender.

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 22:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 67.64m2 në shitje në Fushë Kosovë. 33 000 EUR
Depo 400m2 me qira në Emshir. 1 000 EUR
Banesë 58m2 në shitje në Mati 1. 40 000 EUR
Banesë 42m2 në shitje në Bregun e Diellit. 51 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Lokali gjedet ne qender mbrapa Hotel Siriusit.
Lokali ka 5 hapsira pune, 1 kuzhine, 1 shpajz dhe 1 banjo.
Eshte I pershtatshem per sallon ondulimi, call center, auditim, marketing etj.
Çmimi sipas marreveshjes.

ID e shpalljes: 40056

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt Afarist 900m2 me qira në Fushë Kosovë. 2 700 EUR
Banesë 83m2 me qira në Qendër te Kafet e Vogla 800 EUR
Truall 6 Ari në shitje në Emshir – Kalabri. 108 000 EUR
Lokal 402m2 në shitje në Dardani. 670 000 EUR
Në fillim